Свіжі публікації




Сценарій батьківських зборів «Конкурс інтелектуалів»

Підготовка до батьківським зборам:

  • Разом з дітьми робимо запрошення для батьківських зборів.
  • Магнітофонний запис, дитячих рассуждалок.
  • Оформляється приміщення для батьківських зборів.
  • Оформляється виставка для батьків, на яку поміщається:

- різна дитяча художня література по здоровому способу життя,

- методичні рекомендації для батьків з виховання навичок здорового способу життя,

- консультації для батьків,

- дидактичні ігри, в які батьки можуть пограти з дітьми.

  • Готується аудіоапаратура, на якій можна відтворити запис дітей.

Хід зборів

 Здрастуйте дорогі наші батьки і діти. Сьогодні ми з вами зібралися, щоб позмагатися. Тема нашого змагання: «Здоровий спосіб життя». У нас дві команди за правильну відповідь дається одне очко. І так, у нас конкурс інтелектуалів! Щоб дізнатися, як називаються наші команди, треба потрудитися дітям, їх завдання з цих розрізних картинок викласти цілу, та що там намальовано, так і називається команда.

І так одна команда троянди, а інша ромашки.

А зараз конкурс для батьків.

Раніше була гра «вустами немовляти» - ця передача була дуже популярна. Ось і сьогодні ми пограємо. І так, перші - «рассуждалки».

  • Є у слона в хоботі, у мавпи у хвості, щоб лазити, у корови - це в щелепи, щоб жувати, у людини є скрізь. Людина хитає це коли худне, треба займатися, щоб вони піднялися (м'язи).
  • У цьому завжди ніжитися порося. У хлопчиків і дівчаток - це буває і на обличчі, і на вухах, руках, ногах. У мами з татом цього немає. А я люблю, коли у мене цього багато на шкірі (бруд).
  • Це таке маленьке, сіреньке, знаходиться у воді. І у мене є в вусі (равлик).
  • Він є у всіх, і у тварин, і у людей. Є навіть біля будівлі, коли його будують. Він допомагає мені стояти, і я про нього дбаю (хребет).
  • Він схожий на мішок у формі гачка. У ньому завжди є їжа. У малюка він маленький, а у дорослого як футбольний м'яч (шлунок).
  • Є у слона, верблюда, носорога, у всіх є. Але він у всіх різний і всім потрібен. Він у кого гарний, а у кого і ні (ніс).

Підводимо підсумок першого конкурсу.

Наступний конкурс спільний дітей і батьків. Ваше завдання показати фрагмент казки, а інша команда повинна відгадати, що це за казка (одна команда «Мойдодир», друга «Айболить»).

Конкурс № 3 «Загадалки»

Дізнатися по аудіозаписи розповідь дитини про своїх батьків.

Рекламна пауза. Діти виконувати пісню, частівки про зуби.

І останній конкурс загадок. Будуть загадувати загадки по черзі то одній команді, то інший.

Губи, зуби, ніс, очі, брови

Під мостом, мостом,

під містом, городищем

дві труби трубили,

дві свічки світили,

два соболя грали.

Язик, очі, вуха

Один говорить,

двоє дивляться,

двоє слухають.

Щоки, ніс, очі

Два поля-галявини,

два маленьких озерка

так чир-наволок.

Ніс

На скалі сидить жаба,

а зістрибнути не може.

У цурки дві грубки.

Дві пічки - одне полінце.

Очі, ніс

Два яблучка в моху

так морквина на верху.

 

Поруч дві криниці,

а між ними -

одна перегородка.

Між двох світил я - один.

Ось і підійшла до кінця наша гра. І давайте ні коли не забувати, що треба завжди дбати про своє здоров'я. Підводимо підсумки. Переможці нагороджуються призами. Всі пригощаються солодким пирогом.



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.