Свіжі публікації




«Ми - разом!» - спільна ігрова діяльність для дітей і батьків

Завдання :

  • Сприяти збагаченню знайомої гри новими рішеннями, включенням у неї продуктивної діяльності (участь дорослого).
  • Створити умови для розвитку вільного спілкування дорослих і дітей у ході сумісної ігрової діяльності.
  • Сприяти розвитку слухового уваги, зорового сприйняття, логічного мислення.

Виховувати дружні взаємини (діяти спільно, надавати допомогу); формувати довірчі дитячо-батьківські відносини.

Доброго дня! Я рада бачити вас у такий чудовий день. Сонце рано вранці встала і діточок приголублює.

Що за диво-дива

Раз - рука і два - рука!

Чиї долоньки ви дізнайтесь!

Маму в казку запрошуйте!

Один одному особою повернулись,

Посміхнулися!

Руку праву подали

Руку ліву подали.

І один одного ми обійняли.

Разом будемо ми грати!

І допомагати один одному!

 

Я знаю, в казку шлях лежить неблизький,

Але нам іти в дорогу не вперше

А ви, мої діти, мами , тата

Хочете відправитися зі мною?

Отже, запрошую вас у Лукомор'я!

- Щоб потрапити в казкове лукомор'я, треба пройти небезпечною стежкою, бути уважними , розуміти і довіряти один одному.

Вам дорогі діти потрібно надіти чарівні окуляри. Довіртеся своїм батькам, і вони проведуть вас заповітної стежкою. А ви, батьки, допомагайте дітям , підказуйте як подолати перешкоди.

По вузенькій доріжці пеньочки обійдемо,

Тихенько через річку ми потрапимо в казку!

- приємно знати, що поруч надійний і близька людина?

- Діти, чи важко вам було йти із заплющеними очима?

- Чому?

Не дарма в народі кажуть. «Поодинці - не здолаєш і купину»

Дитячо-батьківські пари підходять до «дуба» і бачать скриня. Звертаю увагу на скриню. Він закритий і його ніхто не охороняє.

- Подивіться, що це під дубом? (скриня) як його відкрити? (ключем) А де ж його взяти?

А ось і я вчений кіт, все по ланцюгу навколо ходжу

Скриня чарівний сторожу

Перетворююся на кота: здрастуйте дорогі діти і мами!

Вихователь-кіт : Як перепони обійдете -

Так заповітний ключ знайдете!

Кіт: Ось вам перше випробування!? - в цих пазлах - диво-казка, дружно їх ви зберіть і дізнайтеся без підказки. Хто герої цієї казки! Молодці!

- ви зібрали картинку швидко, як у вас це вийшло?

Так, «Один розум добре, а два - краще», одному важко було збирати, а разом - швидко

Кіт: я веселий кіт-витівник і я люблю пограти, дружно всі за мною вставайте, хвіст свій буду наздоганяти!

- цікаво вам було....?

- Діти, а вам було приємно грати разом з батьками?

- і з цією грою ви впоралися! Які молодці! Дружно бігли за хвостом, як голочка - за ниточкою»

Кіт: а ось і найголовніше випробування! Ключ ми будемо підбирати. Вам треба вибрати правильний силует ключа, обвести його, вирізати і спробувати відкрити замок. Робити це ви будете разом, надягайте чарівні рукави і починайте. «Великому терпінню - прийде і вміння» (ВИРІЗУЮТЬ)

Спробуйте, відкрийте мій скриня чарівний!

І з цим завданням ви теж впоралися. Але чому ж ми не можемо відкрити замок? ( бо ключі паперові)

Не підходить! Оце біда! Що ж робити нам тоді?

Походіть, пошукайте, ключик ви скоріше знайдіть! «Без праці нема плода і рибку зі ставка»

Там, де жолудь більше всіх

Там і чекає на вас усіх успіх!

Батьки і діти знаходять у жолуді ключик - відкривають скриню з подарунками.

- Що вам було важко робити разом? А що - сподобалося?

Дорогі мами і діти! Запрошую всіх на танець

Танець (спільно всі разом)

- А ви, батьки, відчули, як важлива ваша допомога дітям?

Всі ви були дружними, уважними один до одного!

Як приємно бачити, що разом ви велика дружна родина! Усім, усім, до побачення! «Добрий кінець - всій справі вінець»

 



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.