Свіжі публікації




Робота сімейного клубу «Сударушка» на тему «Ай, да тата»!

Ведуча: За вікнами синій згущується вечір,

І ви до нас прийшли відпочити в цей час.

Нехай розпрямляються мамині плечі,

Нехай жарти і сміх зазвучать тут у нас.

Сьогодні на святі перед нами

Кращі папи тримають іспит!

Тільки тут, тільки для вас святкова програма в якій почуєте пісні, вірші, музику, пориньте в світ жартів, море ігор та змагань, а в кінці нашої програми вас чекає сюрприз. Я з задоволенням представлю вам свою помічницю, з якою ми разом проведемо наш чудовий вечір.

Входить дівчинка. Знайомтеся - це Оля.

Для початку ми з вами трохи поговоримо про наших тат. Давайте подивимося на них з боку очима дітей. Оля, як ти вважаєш, яким має бути батько? Є така приказка: «Вустами немовляти глаголить істина». Так давайте послухаємо, що нам скажуть про своїх тат діти.

Оля:

1. У нашому будинку свято. Скоро прийдуть гості. Мама однією рукою готує святковий обід, другий - приводить себе в порядок. Ви з сестрою їй допомагаєте як можете. А що в цей час робить ваш тато? (відповіді дітей)

2. Мамине свято. Вечоріє. Ти вже давно привітав маму, подарував їй подарунок, міцно поцілував. Ви з нетерпінням чекаєте з роботи тата. Лунає дзвінок - і на порозі твій тато. Що станеться далі?

3. Неділя. Тато дивиться футбол. За вікнами ясний сонячний день. Ти підходиш до тата і питаєш: «Ну що, ми йдемо гуляти?» Що відповість твій тато?

Ведуча: Діти, а як ви думаєте, папи були колись маленькими, як ви? Ходили в дитячий сад? (відповіді хлопців).

Коли тато був

Маленьким, як я,

І пускав кораблики

Плавати вздовж струмка.

Про те, якими ви були, коли вам було від року до п'яти, розкажіть папи самі.

(РОЗПОВІДІ ПАП)

Ведуча: Скільки цікавого ми дізналися про своїх тат давайте заспіваємо для них пісню про те як ми їх любимо.

Пісня: «Про тата» (учасники займають місця).

Ведуча: А тепер настав час познайомитися з учасниками нашого конкурсу. Які будуть боротися за звання «Тато - супермен». (Тата називають ім'я, по батькові. Вибираємо журі).

Ведуча: Послухайте перше завдання нашого конкурсу. Ранній ранок, дружина пішла на роботу, дочка прокинулася, одяглася, залишилося тільки підібрати верхній одяг, зібрати доньку (сина) і відвести в д/садок. Приготувалися, почали!

1-й конкурс: «Одягнути дитину».

Оля: Поки журі підводить підсумки цього завдання, дівчатка підтримають своїх тат гарним танцем. (Танець.)

Ведуча: Надамо слово журі. Послухаємо перші результати. (Журі оголошує бали)

Ведуча:

Це здорово вміти

Сіяти хліб і пісню співати,

Стіг заважати, дрова колоти

Грядку чисто прополоти.

Робити стіл або ліжко,

Будинок в порядку утримувати.

Отже, дорогі тата дочок, синів ви зібрали, тепер потрібно їх погодувати.

2-ий конкурс: «Нагодуй дитини».

Оля: Так, важко доводиться нашим татам, якщо мами дома немає. А зараз хлопці виконають коломийки.

Коломийки

1. Як на тата не схоже - він, коли прийшов додому відразу вимив підлогу в передпокої, повозився з дітворою!

2. І варити на кухні почав, і з собакою погуляв... Мама дивиться передачу - мексиканський серіал!

3. Тато наш допоміг сусідові зробити в кімнаті ремонт, стала мама кликати до обіду - втратила - де ж він!

4. Видно. Важке заняття в стіну цвяхи забивати, і з подушкою в обіймах відразу він улігся спати.

5. Ми співали частівки. Нехай їх мало. Ну і що ж. Папи бувають різні, і про всіх не пророешь.

6. Тато потрібен дочці з сином, тато потрібен для сім'ї. Тата всі необхідні хай живуть вони!

(Підсумки конкурсу)

Ведуча: Доньку ( сина) нагодували, д/сад відвели, самим пора на роботу. Працюєте ви на славу. Зараз перевіримо вашу професійну підготовку. У будь-якій справі потрібна швидка реакція. Кмітливість. У цьому конкурсі є можливість набрати багато балів, так як можна відповідати за суперника. Якщо він не відповість. Я буду підходити по черзі до кожного до вас і говорити початок прислів'я. Ви повинні закінчити прислів'я.

3-й конкурс: «Прислів'я».

Наприклад: Слово не горобець, вилетить - не впіймаєш.

1) Знаєш кішка.........чиє м'ясо з'їла.

2) Любиш кататися...... люби і саночки возити.

3) Кожен цвіркун..... знай свій припічок.

4) Без праці....не витягнеш і рибки зі ставка.

5) Рибак рибака.....бачить з далека.

6) Сім разів відміряй.....один раз отрешь.

7) Шила в мішку.....не сховаєш.

8) На чужий коровай...рота не роззявляй.

Оля: Підтримаємо бойовий дух наших тат веселим танцем.

Танець: Тин.

(Слово журі)

Ведуча: Швидко час летить. Закінчився робочий день. Ви повернулися додому. А вдома у вашої дитини в гостях друзі. Вони не знали чим зайнятися. Їх треба розважити. Ігри, змагання влаштувати так свою силу і спритність показати.

Отже, пропонуємо вам, дорогі тата наступні завдання:

4 - ий конкурс

1. Віджимання - хто більше?

2. Присідання з дитиною на плечах - хто більше?

Оля: Всі папи пройшли випробування на силу і спритність. Ми з честю приймаємо їх до складу команди на наше морське судно.

Ведуча: Слово журі. Що за шум там біля дверей? (Входить кіт Базиліо і лисиця Аліса).

Ведуча: Що вам тут треба? У нас конкурс «Тато - супермен». Вам тут не місце. У вас же немає дітей, ви нікого виховувати не можете добре, тільки навчите жебракувати, та людей добрих обманювати.

Аліса: Як це немає дітей. А Буратіно? Він наш приймальний синочок. Ми його так добре виховали, правда, Базиліо?

Базиліо: Правду кажеш Аліса! Тільки це ти виховала, а не я, тому він такий дурний.

Аліса: Ти говори, та не заговорюватися! А то зараз очі тобі выцарапаю! (починають сперечатися і сваритися).

Ведуча: стійте, стійте, що ви робите? Вистачить лаятися. Давайте краще з нашими татами прийміть участь у конкурсі

5-ий конкурс «Намалюй портрет дитини».

У вас є синочок Буратіно, ось і подивимося, кого ви намалюєте.

Ведуча: А поки журі підводить підсумок, діти прочитають вірші Р. Бикова «Чоловік».

Підсумок журі

Ведуча: Ось і підійшли ми до останнього конкурсу.

6-й конкурс: Домашнє завдання

(Нагородження)

Ведуча: Ну що ж. закінчується наш вечір. На прощання ми хочемо побажати: веселитися від душі, так як ваші малюки.

Оля: Частіше згадувати дитинство, з дітлахами грати.

Аліса: І тоді ви, без сумніву,

Обійдетеся без лікування.

Базиліо: Будьте щасливі, здорові, готові до пригод!

Ведуча: Щоб кожен день на годину

Всі: Тільки радували вас!

Танець: «Гра різнобарвна». Всі батьки.

 



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.