Свіжі публікації




Практикум «Ефективне спілкування з батьками вихованців ДНЗ»

Мета: повысить рівень професійної майстерності педагогів ДНЗ у питаннях взаємодії з родинами вихованців.

Хід:

Психологічна розминка «Дуже я собою пишаюся!»

Вправа спрямована на оволодіння прийомами релаксації і концентрації, що сприяють підвищенню енергетичного потенціалу.

1."Дуже я собою пишаюся, я на багато пишаюся". Стоячи, звести лопатки, посміхнутися і підморгуючи лівим, потім правим оком.

2."Я вирішую будь-які завдання, зі мною завжди, любов і удача". Поклавши на чоло ліву долоню, потім праву.

3."Я приманиваю удачу, з кожним днем стаю багатшими".

Потираючи долоню об долоню.

4."Я зігріте сонячним промінчиком, я гідна самого кращого". Вставши навшпиньки, руки над головою зімкнути в кільце.

5. "На шляху у мене немає перепони, все вийде так, як треба". Руки в сторони, стиснути кулаки, роблячи обертання руками

6."Спокій і посмішку завжди березі, і мені допоможуть, і я допоможу". Руки на поясі, роблячи нахили вправо - вліво.

7."Будь-яка ситуація мені підвладна, світ прекрасний - і я прекрасна". Руки на поясі нахили вперед-назад.

8. "Я бадьора й енергійна, і справи йдуть відмінно". Підстрибуючи на правій, потім на лівій нозі.

9. "Всесвіт мені посміхається, і все у мене виходить". Склавши руки в замок, роблячи глибокий вдих.

Сучасний дитячий садок допомагає благополучній родині і в чомусь замінює дитині сім'ю проблематичную. Він навчає і консультує батьків, передає традицією і виховує людину майбутнього. З цієї точки зору дошкільна освіта має для суспільства набагато більше значення, ніж просто місце, де навчають і розвивають дітей.

Робота з сім'єю - це кропітка праця. Потрібно враховувати сучасний підхід в роботі з сім'єю. Головна тенденція - навчати батьків самостійного вирішення життєвих завдань. І це вимагає від педагогів певних зусиль. І вихователь, і батько - дорослі люди, які мають свої психологічні особливості, вікові та індивідуальні риси, свій життєвий досвід і власне бачення проблем.

«Організація спільної роботи педагога з батьками вихованців»

На мить включимо фантазію і уявімо собі .... /Вранці мами і тата приводять дітей в дитячий сад, ввічливо кажуть: «Здрастуйте!» - і йдуть. Цілий день діти проводять у дитячому садку: грають, гуляють, займаються... А ввечері приходять батьки і, сказавши: «До побачення!», забирають дітей додому. Педагоги і батьки не спілкуються, не обговорюють успіхи дітей і пережиті ними труднощі, не з'ясовують, чим живе дитина, що його цікавить, радує, засмучує. А якщо раптом виникають питання, то батьки можуть сказати, що було анкетування і ми там про все розповіли. А педагоги дадуть їм так: «Адже є ж інформаційні стенди. Прочитайте, там все сказано!» Погодьтеся, картина вийшла безрадісна ... І хочеться сказати, що таке просто неможливо.

У педагогів і батьків є єдині завдання: зробити все, щоб діти росли щасливими, активними, здоровими, жизнелюбивыми, товариськими, щоб вони стали гармонійно розвиненими особистостями. Сучасні дошкільні заклади багато роблять для того, щоб спілкування з батьками було насиченим і цікавим. З одного боку, педагоги зберігають все краще і перевірена часом, а з іншого - шукають і прагнуть запроваджувати нові, ефективні форми взаємодії з родинами вихованців, основне завдання яких - досягнення реальної співпраці між дитячим садом і сім'єю.

Бажання піти на контакт, налагодити стосунки, допомогти один одному, побачити в іншому рівного собі партнера, почути його, визнати право іншого на іншу позицію і зрозуміти цю позицію. Спілкування буде успішним, якщо воно змістовно, засноване на загальних і важливих для обох сторін теми, якщо кожна з них у процесі спілкування збагачує свій інформаційний багаж.

Кому належить провідна роль в організації спілкування? Звичайно вихователю. Щоб вибудувати його важливо володіти комунікативними вміннями, орієнтуватися в проблемах виховання і потреби сім'ї, бути в курсі останніх досягнень науки. Педагог повинен дати батькам відчути свою компетентність і зацікавленість в успішному розвитку дитини, показати батькам, що він бачить в них партнерів, однодумців.

Зразковий кодекс спілкування:

Завжди прагнути бути в хорошому настрої і бути приємним у спілкуванні.

Намагатися відчути емоційний стан батьків.

Знаходити можливість кожен раз говорити батькам щось позитивне про дитину - це найкращий спосіб привернути батьків до себе.

Давати батькам можливість висловитися, не перебиваючи їх.

Бути емоційно врівноваженим при спілкуванні з батьками, подавати приклад ввічливості і такту.

У складній ситуації намагатися подавати приклад поступливості - цим своєї гідності впустити не можна, але зміцнити його можна.

 2. Банк ідей.

Пропоную всім учасникам гри поповнити банк ідей, відповівши на питання: Як зробити спілкування з батьками найбільш продуктивним і приємним?

3. Три «Я».

Вихователь несе відповідальність за зміст своєї мови, за наслідки сказаного: мова може допомагати продуктивного спілкування або, навпаки, перешкоджати йому.

Щоб мова сприяла позитивному впливу на батьків, потрібно, перш за все, вибрати тональність, відповідну тактику спілкування. Згідно з твердженнями психологів, в кожній людині «живуть» три «Я».

 

Батько

Дитина

Дорослий

Загальна поведінка

1. Автоматично оцінює, іронічне, порицающее, наказывающее, звинувачує, яке шукає винного, наказне, авторитарну. 2. Добре, підбадьорююче, вдячне, заклопотане, співчутливе, допомагає, сверхзаботливое

1. Не піклуючись про реакцію оточуючих, грайливий, допитлива, творче, хитре, зловтішне, що випромінює надлишок енергії, мрійливе. 2. Відчуття сорому, почуття провини, обережне, боязке, вимагає схвалення, впадающее у відчай, скромне, невпевнене, жалующееся, яка дотримується правил. 3. Протест проти більш сильних і авторитетних, примхливе, примхлива, неслухняне, агресивне

Розкуто, по-діловому, об'єктивно, уважно прислухаючись до співрозмовника, без емоцій, задаючи відкриті питання, замислюючись

Типові фрази

1. «Ти повинен», «Ти не повинен», «Це тобі не можна», «Як ти тільки можеш», «Скільки тобі говорити одне і те ж!», «Я не дозволю так з собою поводитися!», «Припини це зараз же!». 2. «Не ламай собі голову!», «Не так погано, як здається», «Не вішай ніс», «Тобі це не під силу», «Я можу вас зрозуміти», «Іди, я зроблю за тебе»

1. «Я хочу», «Я б дуже хотів», «Чудово!», «Чудово!», «Вищий клас!, «Мені без різниці», «Так тобі й треба». 2. «Я не вірю в свої сили» «Я не зможу це зробити», «Я боюся», «Я спробую», «Я хотів тільки...», «Чому завжди я?». 3. «Я цього не хочу», «Залиште мене в спокої», «Прокляття!»

Всі питання, що починаються зі слів: Що? Коли? Де? Чому? Висловлювання: можливо, ймовірно, на мою думку, я думаю, я думаю, з мого досвіду, ін. все, що допускає можливість дискусії

Интона-ція, манера говорити

1. Голосно або тихо, твердо, зарозуміло, насміхаючись, цинічно, саркастично, з натиском. 2. Тепло. заспокійливо, співчутливо

1. Голосно, швидко, захлинаючись, сумно. 2. Тихо, нерішуче, тремтячим голосом, пригнічено, нудно, скаржачись, покірно. 3. Гнівно, голосно, уперто, понуро

Впевнено (без зарозумілості), по-діловому (з особистісної забарвленням), нейтрально, спокійно, без пристрастей і емоцій, ясно і чітко

Жести

1. Піднятий вгору вказівний палець, руки на стегнах, руки схрещені перед грудьми, ноги широко розставлені. 2.Поглаживание по голові

1. Напружений або розслаблений корпус, неуважність. 2. Опущені плечі, схилена голова, стоїть струнко, знизує плечима, кусає губи, напружений, дружелюбний, милий. 3. Напруженість, загрозлива поза, упертість, опущена голова

Корпус прямий, його положення змінюється в ході бесіди, верхня частина тулуба злегка нахилена вперед

У міжособистісному контакті людині властиво займати одну з трьох названих позицій, що визначається особливостями характеру. Педагогу, що вступає в контакт з батьками важливо знайти правильну позицію. У спілкуванні можуть використовуватися всі три позиції з урахуванням ситуації і того, що позиція «дорослого» є найбільш діалогічного.

Вправа на зміну рольової позиції у спілкуванні (кожну фразу вимовити у всіх трьох ролях):

1. «Коли-небудь ви зрозумієте, що мої вимоги до дитини були справедливі».

2. «Якщо вас не утруднить, мені хотілося б поговорити про вашу дитину».

3. «Вам, безсумнівно, відомі успіхи вашого сина в малюванні».

 Вправа «Які фрази доцільніше використовувати для початку бесіди з батьками»

- знайти в запропонованому переліку п'ять «невдалих» фраз, які не слід вживати.

- знайти «небажані» фрази і смислові пари до них.

1. Вибачте, якщо я завадила...

2. Я б хотіла...

3. Ймовірно, ви про це ще не чули...

4. Вам буде цікаво дізнатися...

5. Я б хотіла ще раз почути...

6. Мені видається цікавим те, що...

7. Я прийшла до такого висновку, що...

8. Ви хочете...

9. Думається, ваша проблема полягає в тому, що...

10. Давайте з вами швидко обговоримо...

11. Як ви знаєте...

12. Хоча вам це і не відомо...

13. Будь ласка, якщо у вас є час мене вислухати...

14. Ви, звичайно, про це ще не знаєте...

15. А у мене на цей рахунок інша думка...

16. Звичайно, вам вже відомо...

17. Ви, напевно, про це вже чули...

Вправа «Бажаю Вам...»

Мета вправи: розвиток уміння доброзичливого спілкування з батьками.

Процедура виконання

Сидячи в колі, зробити комплімент сидить поруч учаснику тренінгу як одному з батьків своєї групи.

Наприкінці ведучий може відзначити, що найкращим компліментом для батьків служать добрі слова про їх дитину. Крім того, уміння педагога вичленувати гарну якість у кожній дитині свідчить про його компетентність в очах батьків.

Аналіз вправи

1. Що Ви відчували, висловлюючи побажання?

2. Чи вдалося Вам висловити комплімент, звертаючись саме до батьків, а не до колеги по роботі?

3. Які труднощі виникли у Вас при виконанні завдання?

Робота над правильністю мовлення.

1. Прокоментуйте помилки у виразах: кримінальний злочин, вільна вакансія, прейскурант цін, пам'ятний сувенір, майбутні перспективи, сміливий ризик, перша прем'єра, моя автобіографія, перше бойове хрещення, хронометраж часу.

2. Усуньте багатослівність у виразах: кожна хвилина часу, відступати назад, в грудні місяці, вперше познайомитися, заповісти у спадок, в літній період часу, помилкове оману.

3. Поясніть значення слів-паронімів і придумайте звороти зі словами: зрівняти і порівняти; одягати і взувати; ефектний і ефективний; економний і економічний; невіглас та неук; ванна і ванна; одинарний і ординарний; апробувати і випробувати; представити і надати; акціонерний і акционерский; планування і планування; абонент і абонемент; господарювати і господарювати; адресат і адресант; парламентер і парламентарій.

4. Поясніть значення слів: імпортувати, пріоритет, гармоніювати, конфіденційно, пролонгація, легітимність, адекватний, консенсус, менталітет, реноме, дивіденд, плебісцит.

4. Проведення бесіди з батьками з ініціативи вихователя.

1. Постановка психологічної мети.

- Що я хочу від батьків? (Вилити своє роздратування на дитину? Покарати дитину руками батьків? Показати батькам їх педагогічну неспроможність?)

При всіх зазначених варіантах не варто викликати батьків, т. к. такі психологічні цілі свідчать про професійної безпорадності педагога і негативно вплинуть на спілкування вихователя і сім'ї.

Проводити бесіду з батьками стоїть, якщо вихователь хоче краще пізнати дитину, зрозуміти причини його поведінки, підібрати індивідуальний підхід до нього, поділитися позитивними фактами щодо дитини і т. д., тобто психологічна мета повинна бути стимулом для подальшого спілкування з батьками.

2. Організація початку діалогу.

Церемонія привітання.

Вітаючи батьків, необхідно залишити свої справи, встати назустріч, посміхнутися, доброзичливо сказати слова вітання, представитися (якщо зустрічаєтесь уперше), звернутися до них по імені-по батькові.

3. Встановлення згоди на контакт. Це означає, що вихователь обов'язково обговорює час діалогу, особливо якщо він бачить, що батько поспішає, необхідно уточнити, яким запасом часу той має. Краще перенести розмову, ніж проводити його в поспіху, тому що він все одно не буде засвоєний.

4. Створення обстановки діалогу полягає в тому, що продумує продумує, де і як буде проходити діалог. Неприпустимо, щоб вихователь сидів, а батько стояв, або щоб учитель сидів за своїм столом, а батько - на дитячому стільчику.

Посадивши батьків, необхідно поцікавитися, чи зручно йому, звернути увагу на його і свої жести і пози.

Жести і пози повинні демонструвати відкритість і доброзичливість (неприпустимі схрещені на грудях руки, руки на поясі - «руки в боки», закинута назад голова і т. д.).

Для зняття напруги батьків і переходу до проблеми слід коректно і конкретно повідомити мету виклику, наприклад: «Мені хотілося познайомитися (ім'я дитини), щоб підібрати до нього підхід», «Нам потрібно краще познайомитися з вами, щоб діяти спільно», «Я ще не дуже добре знаю (ім'я дитини), бачу в ньому і позитивні риси і не дуже, мені потрібна Ваша допомога, щоб краще зрозуміти його» і т. д.

Викликаючи батька для бесіди, вихователь не повинен забувати, що бесіда має на увазі діалог, отже, йому потрібно продумати не тільки повідомлення, але і те, що він хоче почути від батьків, тому йому необхідно сформулювати свої запитання до батьків дошкільника й дати їм можливість висловитися.

Проведення діалогу. Початок розмови має містити позитивну інформацію про дитину, причому це не оціночні судження: «У Вас хороший хлопчик, але... (далі йде негативна інформація на 10 хвилин»), а повідомлення про конкретні факти, що характеризують дитину з позитивної сторони. Такий початок свідчить про педагога як про спостережну і доброзичливому, тобто професіонала.

Факти про поведінку, що викликають занепокоєння у педагога, повинні подаватися дуже коректно, без оціночних суджень, початківців на «не»: «Він у Вас неслухняний, неорганізований, невихована і т. д.».

Також не слід після позитивної інформації про учня продовжувати розповідь про негативні факти через союз «але»: «Ваш син акуратний, охайний, але неорганізований».

Переходити до відомим фактам найкраще у формі звернення за порадою: «Я ще не дуже добре знаю Петю, не могли б Ви мені допомогти розібратися (далі йде опис факту) або «Я не можу зрозуміти...», «Мене турбує...», «Я хочу зрозуміти, що стоїть за цим...».

При повідомленні негативних фактів рекомендується робити акцент не на них, а на шляху подолання небажаних проявів.

Вихователь повинен постійно підкреслювати загальну мету його і батьків відносно дитини, тому не слід вживати вираз «Ваш син», тобто протиставляти себе і батьків.

Рекомендується частіше говорити «ми», «разом», звертатися по імені-по батькові до батьків якомога частіше.

Самим головним у бесіді є висловлювання батьків, оскільки саме воно робить розмова розмовою, діалогом.

Від вихователя вимагається вміння слухати. Після того як вихователь закінчить своє повідомлення питанням до батьків щодо даної проблеми, він, використовуючи прийоми активного слухання, може дізнатися багато важливого і необхідного про вихованця і його сім'ї. Для цього педагогові потрібно всім своїм виглядом показати, що він уважно слухає батька.

Свою участь у діалозі можна виразити через відображення почуттів з приводу розповіді батька: «Я радий тому, що у нас єдині погляди на...», «Мене здивувало...», «Я засмучена...» і т. д. Виконання цієї умови запобігає виникненню конфлікту при різниці в думках і сприяє порозумінню сторін.

Конкретні поради повинні даватися вихователь тільки в тому разі, якщо батько просить у нього поради.

Вони будуть ефективні тоді, коли будуть конкретні за змістом, доступні у виконанні, прості за формою викладу.

Завершення діалогу. Вихователю рекомендується підвести підсумок бесіди на основі прийоми рефлексивного слухання-«резюмування»: «Якщо тепер підсумувати сказане Вами, то...» та намітити шляхи подальшої співпраці, домовитися про мету, місце та час майбутньої зустрічі.

Бесіда з батьками має закінчуватися церемонією прощання.

Прощаючись з батьком, вихователю слід, звертаючись до нього по імені-по батькові, подякувати за розмову, висловити своє задоволення нею, проводити батьків і сказати слова прощання доброзичливо і з посмішкою.

5. Проведення бесіди вихователем з ініціативи батьків.

1. Встановлення згоди на контакт. (Учасники діалогу обговорюють час його протікання.)

Уявіть ситуацію: Візит мами став несподіваним для Вас. У Вас немає часу розмовляти з нею. Як Ви вчините?

Проявивши максимум уваги й люб'язності до мами, вихователя замість уникнення діалогу слід повідомити їй, що він не знав про її приході і запланував дуже важлива справа, яку не можна відкласти, і розташовує часом... хвилин, якщо маму це влаштовує, то можна поговорити, якщо ні, то він вислухає її в будь-яке зручне їй час.

Таким чином, педагог дає зрозуміти про своє бажання діалогу, незважаючи на несприятливі обставини.

1. Послухайте батьків. Дайте батьку «випустити пар». Пам'ятайте, що насправді агресія спрямована не на вас, а на образ, що склався у батьків. Слід подумки відокремити себе від цього образу і, спостерігаючи за бесідою як би з боку, намагатися зрозуміти, що ж криється за агресією, що хвилює батьків? Важливо не відповідати агресією на агресію, т. к. інакше ситуація може стати некерованою.

Слідкуйте за своєю позою!

Вираз вихователем співчуття, розуміння переживань батьків: «Я бачу, Ви стурбовані поведінкою (ім'я дитини) «Постараюся зрозуміти Вас...», «Давайте разом розберемося» - додадуть бесіді конструктивний характер, що допоможе з'ясувати справжню причину звернення до вчителя.

Вихователю не слід упускати того, що батько приходить з певними фактами. Завдання вчителя полягає в тому, щоб визначити ступінь обґрунтованості цих фактів.

Довести неспроможність цих фактів можна тільки з допомогою переконливих аргументів. Уміння вихователя використовувати об'єктивні, добре обґрунтовані аргументи підвищує його компетентність в очах батьків.

Необхідно відповісти на всі запитання батьків. Це сприяє переведенню бесіди на діловий рівень спілкування і з'ясування всіх інших «больових точок» батьків у сфері виховання і розвитку дитини.

Закінчити бесіду слід також з ініціативи вихователя.

6. Підсумки практикуму.

- Згадаймо японську мудрість: «Поганий господар ростить бур'ян, хороший вирощує рис. Розумний культивує грунт, далекоглядний виховує працівника». Давайте виховувати гідне покоління. Удачі вам!

 Вправа «Які фрази доцільніше використовувати для початку бесіди з батьками»

- знайти в запропонованому переліку п'ять «невдалих» фраз, які не слід вживати.

- знайти «небажані» фрази і смислові пари до них.

1. Вибачте, якщо я завадила...

2. Я б хотіла...

3. Ймовірно, ви про це ще не чули...

4. Вам буде цікаво дізнатися...

5. Я б хотіла ще раз почути...

6. Мені видається цікавим те, що...

7. Я прийшла до такого висновку, що...

8. Ви хочете...

9. Думається, ваша проблема полягає в тому, що...

10. Давайте з вами швидко обговоримо...

11. Як ви знаєте...

12. Хоча вам це і не відомо...

13. Будь ласка, якщо у вас є час мене вислухати...

14. Ви, звичайно, про це ще не знаєте...

15. А у мене на цей рахунок інша думка...

16. Звичайно, вам вже відомо...

17. Ви, напевно, про це вже чули...

_______________________________________________________________________

 Робота над правильністю мовлення.

1. Прокоментуйте помилки у виразах: кримінальний злочин, пам'ятний сувенір, перша прем'єра, хронометраж часу.

2. Усуньте багатослівність у виразах: кожна хвилина часу, вперше познайомитися, помилкове оману.

3. Поясніть значення слів-паронімів і придумайте звороти зі словами: зрівняти і порівняти; економний і економічний; одинарний і ординарний; акціонерний і акционерский; господарювати і господарювати;

4. Поясніть значення слів: імпортувати, конфіденційно, адекватний, реноме.

 Вправа «Які фрази доцільніше використовувати для початку бесіди з батьками»

- знайти в запропонованому переліку п'ять «невдалих» фраз, які не слід вживати.

- знайти «небажані» фрази і смислові пари до них.

1. Вибачте, якщо я завадила...

2. Я б хотіла...

3. Ймовірно, ви про це ще не чули...

4. Вам буде цікаво дізнатися...

5. Я б хотіла ще раз почути...

6. Мені видається цікавим те, що...

7. Я прийшла до такого висновку, що...

8. Ви хочете...

9. Думається, ваша проблема полягає в тому, що...

10. Давайте з вами швидко обговоримо...

11. Як ви знаєте...

12. Хоча вам це і не відомо...

13. Будь ласка, якщо у вас є час мене вислухати...

14. Ви, звичайно, про це ще не знаєте...

15. А у мене на цей рахунок інша думка...

16. Звичайно, вам вже відомо...

17. Ви, напевно, про це вже чули...

_______________________________________________________________________

Робота над правильністю мовлення.

1. Прокоментуйте помилки у виразах: вільна вакансія, прейскурант цін, майбутні перспективи, перша прем'єра, перше бойове хрещення.

2. Усуньте багатослівність у виразах: відступати назад, вперше познайомитися, у літній період часів.

3. Поясніть значення слів-паронімів і придумайте звороти зі словами: одягати і взувати; економний і економічний; ванна і ванна; апробувати і випробувати; акціонерний і акционерский; абонент і абонемент; адресат і адресант.

4. Поясніть значення слів: пріоритет, конфіденційно, легітимність, консенсус, реноме, плебісцит.

 Вправа «Які фрази доцільніше використовувати для початку бесіди з батьками»

- знайти в запропонованому переліку п'ять «невдалих» фраз, які не слід вживати.

- знайти «небажані» фрази і смислові пари до них.

1. Вибачте, якщо я завадила...

2. Я б хотіла...

3. Ймовірно, ви про це ще не чули...

4. Вам буде цікаво дізнатися...

5. Я б хотіла ще раз почути...

6. Мені видається цікавим те, що...

7. Я прийшла до такого висновку, що...

8. Ви хочете...

9. Думається, ваша проблема полягає в тому, що...

10. Давайте з вами швидко обговоримо...

11. Як ви знаєте...

12. Хоча вам це і не відомо...

13. Будь ласка, якщо у вас є час мене вислухати...

14. Ви, звичайно, про це ще не знаєте...

15. А у мене на цей рахунок інша думка...

16. Звичайно, вам вже відомо...

17. Ви, напевно, про це вже чули...

_______________________________________________________________________

 Робота над правильністю мовлення.

1. Прокоментуйте помилки у виразах: прейскурант цін, сміливий ризик, перше бойове хрещення.

2. Усуньте багатослівність у виразах: у грудні місяці, в літній період часу.

3. Поясніть значення слів-паронімів і придумайте звороти зі словами: ефектний і ефективний; ванна і ванна; представити і надати; акціонерний і акционерский; планування і планування; адресат і адресант.

4. Поясніть значення слів: гармоніювати, легітимність, менталітет, плебісцит.

 Робота над правильністю мовлення.

1. Прокоментуйте помилки у виразах: кримінальний злочин, вільна вакансія, прейскурант цін, пам'ятний сувенір, майбутні перспективи, сміливий ризик, перша прем'єра, моя автобіографія, перше бойове хрещення, хронометраж часу.

2. Усуньте багатослівність у виразах: кожна хвилина часу, відступати назад, в грудні місяці, вперше познайомитися, заповісти у спадок, в літній період часу, помилкове оману.

3. Поясніть значення слів-паронімів і придумайте звороти зі словами: зрівняти і порівняти; одягати і взувати; ефектний і ефективний; економний і економічний; невіглас та неук; ванна і ванна; одинарний і ординарний; апробувати і випробувати; представити і надати; акціонерний і акционерский; планування і планування; абонент і абонемент; господарювати і господарювати; адресат і адресант; парламентер і парламентарій.

4. Поясніть значення слів: імпортувати, пріоритет, гармоніювати, конфіденційно, пролонгація, легітимність, адекватний, консенсус, менталітет, реноме, дивіденд, плебісцит.


За підготовку використовувалася література:

  1. «Спілкування педагога з батьками в ДНЗ: методичний аспект» Автори: Звєрєва О.Л., Кротова Т.В.
  2. «Створення умов ефективної взаємодії з сім'єю» Автор: Н.В., Микляева

 



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.