Свіжі публікації




Конспект розваги спільно з батьками у другій молодшій групі
«Космічні простори»

Цілі: Пояснити у доступній формі для даного віку вихованців, що являє собою космос.

Завдання:

- Познайомити дітей з історією освоєння космосу, першими підкорювачами космосу;

- Розширити уявлення про державні свята;

- Активізувати словник. Ознайомлення зі словами космонавт, скафандр, ракета;

- Розвиток зорового та слухового сприйняття у дітей;

- Вчити дітей діяти спільно, спільно працювати в колективі;

- Розвивати фантазію, уяву. Викликати позитивні емоції.

Попередня робота: Розглядання тематичних ілюстрацій про космос, спільне обговорення про побачене. На прогулянках спостереження за небом. Тематично прикрасити групу.

Матеріали та обладнання: Ілюстрації із зображенням перших собак, Гагаріна Ю., космічного неба, комет, зірок, ракет, космонавтів в скафандрі. Вирізані з картону зірки різного розміру обтягнуті фольгою.

 

Хід заходу:

Під музику діти сідають на стільчики.

Вихователь: Сьогодні не простий день, у цей день багато років тому

В космічній ракеті,

З назвою схід

Він перший на планеті,
Піднятися до зірок зміг!

Звали цього чоловіка Юрій Гагарін (показ фото Гагаріна Ю.), і з тих пір ми стали відзначати «День Космонавтики». Але людина не одразу полетів у космос, спочатку туди вирушили собаки. Звали їх Білка і Стрілка (показ фото із зображенням Білки, Стрілки) і тільки після того, як вони повернулися неушкоджені, полетів чоловік. А як назвали людей, які літають у космос?

Діти: Космонавти!

Вихователь: А ще необхідно космонавта для польоту - скафандр (показ фото космонавта у скафандрі, що знаходиться у відкритому космосі). Це спеціальний костюм, який допомагає підтримувати свою температуру, оскільки там дуже холодно, холодніше ніж у нас взимку, і допомагає дихати за допомогою спеціальних балонів які прикріплюються на спину, адже там зовсім немає повітря яким ми дихаємо на землі.

Вихователь: І я хочу вам запропонувати відправитися в космічну подорож. А що необхідно для польоту? Діти: Ракета!

Вихователь: Ну звичайно ракета! А подивіться, у нас є чарівні модулі, і ми можемо з них побудувати всі разом ракету! Побудуємо?!

заняття

 

Вихователь: А де космонавти знаходяться у ракеті?

Діти: Сидять у кріслі...

Вихователь: Молодці, знаєте, давайте візьмемо наші стільчики і уявимо, що це космічні крісла (діти беруть стільчики і ставлять їх побудованої навколо ракети). А тепер давайте сядемо на наші чарівні, космічні крісла, закриємо очі і уявимо що ми полетіли високо в космос. (Діти сидять якийсь час з закритими очима при включеній музиці.)

заняття

 

Музика зупиняється, діти відкривають очі і бачать на підлозі розсипані зірки. Вихователь: Подивіться навколо, скільки зірок, які вони?

Діти: Великі. Маленькі. Блискучі.

Вихователь: А хочете зібрати ці зірки і подарувати їх своїм мамам (татам, бабусям, дідусям).

Діти встають і в стрибках збирають зірки, після назад сідають на свої місця закривають очі і під музику летять назад.

Вихователь: Ой який ми з вами зробили далеку подорож і витратили дуже багато сил і для того що б їх заповнити потрібно підкріпитися (запрошує всіх за стіл, де стоять цукерки, печиво, сік).

заняття

 



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.