Свіжі публікації




Конспект заняття з аплікації в II молодшій групі "Кульки для клоуна"

Мета.

Закріплювати вміння наклеювати різнокольорові круги різного розміру, кольору. Викликати позитивні емоції від спільної роботи.2

Завдання:

Освітні: закріплювати уявлення про геометричні фігури - коло; удосконалювати вміння класифікувати предмети за кольором; закріплювати прийоми наклеювання.

Розвиваючі: розвивати мовлення, пам'ять, увагу, мислення.

Виховні: продовжувати виховувати у дітей чуйність, співчуття до казковим персонажам, викликати бажання допомагати їм.

Матеріали та обладнання.

Кулі пластмасові (червоні, жовті, зелені); рознос; 3 однакові кошики з кольоровим орієнтиром (стрічки червоного, жовтого та зеленого кольорів); аркуш білого паперу формату А1 з зображенням сумного клоуна, картка з намальованими на ній посмішкою для клоуна; вирізані кружечки різного кольору, клей, пензлі, серветки; коробка з надувними кулями; аудіозапис Ст. Шаїнського «Цирк».

Хід заняття

Діти заходять в групу. На столі, на великому розносі лежать пластмасові кулі різних кольорів.

Вихователь.

- Хлопці, що це? (Кулі).

Як їх багато. А які вони гарні!

А хто мені скаже, якого кольору ці кулі? (Відповіді дітей).

Індивідуальні питання.

Варя, покажи куля червоного кольору.

А ти, Лада, покажи шар жовтого кольору.

Ну, і куля зеленого кольору нам покаже Ігорьок.

(Вихователь хвалить дітей).

Вихователь. - Ой, хлопці, подивіться, а кульки розсипалися (висипати на підлогу кулі).

- Напевно вони хочуть пограти з вами.

Які вони різні

Жовті і червоні,

Зараз ми їм допоможемо

В кошики всі їх складемо.

Запропонувати хлопцям зібрати кулі. І покласти в кошик кулі такого кольору, якого стрічки на кошику.

(Перевірити разом з дітьми, всі кульки лежать в своїй кошику).

Стук у двері.

Вихователь. - Здається, до нас хтось прийшов.

(Відкриває двері і заносить панно з зображенням сумного клоуна).

Клоун. (Сумно) - Здрастуйте, хлопці!

Діти вітаються з клоуном.

Вихователь. - Який настрій у клоуна? (сумне, сумне). А як ви думаєте, чому? (Відповіді дітей).

- А сумний він тому, що йому хочеться грати, але у нього немає кульок. Допоможемо йому розвеселитися? У вас на столі лежать різнокольорові гуртки - кульки і все необхідне, щоб наклеїти їх. Зробити це треба красиво - так, щоб кульки оточували нашого клоуна. Тоді він стане веселим.

- Покажіть, як клоун буде жонглювати кульками. (Діти імітують рух).

- А зараз приступимо до роботи.

В процесі роботи уточнити у дітей, куди вони будуть наклеювати кулі (вгору, вниз, над клоуном, під клоуном).

По закінченні роботи вихователь (непомітно для дітей) приклеює на обличчя клоуна картку з посмішкою.

Вихователь. - Подивіться на вираз обличчя клоуна. Що ви помітили? (Відповіді дітей). Який у нього зараз настрій? (Веселий, радісний).

- Так, клоун нам посміхається і говорить вам дякуємо за гарні, різнокольорові кульки. А ще він приготував для вас сюрприз.

З коробки дістати різнокольорові надувні кулі та під музику Ст. Шаїнського «Цирк» запропонувати дітям пограти з ними.



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.