|
Конспект заняття в молодшій групі «красуня Ялинка»
Програмовий зміст: Ознайомити з новим прийомом малювання «набиванням».
Розвивати мислення, дрібну моторику рук, розвивати естетичне сприйняття, створити у дітей радісний настрій. Виховувати акуратність, бажання допомогти і виконати розпочату роботу до кінця.
Матеріал: альбомний аркуш із намальованим силуетом ялинки, гуаш (зелена, червона, жовта). Пензлики, серветки.
Хід заняття:
Вихователь загадує загадку
Що за гостя до нас прийшла,
Так ошатна і струнка.
Нагорі зірка горить,
І до самої до верхівки
Вся в іграшках і хлопушках? (Ялинка)
Вос-ль: Правильно хлопці, це ялинка! На новорічне свято ялинка «приходить» у гості до дітей, її прикрашають - вішають кульки, шишки, намисто. Під ялинку Дід Мороз кладе смачні подарунки. А давайте ми з вами намалюємо ялинки і її прикраси.
- Давайте спочатку обведемо пальчиком контур всій ялинки. Молодці! А тепер згадаємо, як ми тримаємо пензлик (правильно за залізний кінчик).
- Давайте наберемо на пензлик зелену гуаш і почнемо малювати по зеленій лінії, а потім всередині неї. Малювати треба акуратно, що б пензлик не виходила за контур малюнка.
- Молодці, хлопці! Ось які гарні ялинки у нас вийшли. А тепер, що б наші пальчики відпочили - давайте пограємо!
Вихователь |
Діти |
1. Пальчик про пальчика тук та тук 2. Весело танцюють наші пальчики 3. Ніжками топ, так і топ, так і топ. Весело танцюють наші дітки. 4. Ручками хлоп, так і хлоп, так і хлоп. Весело плескають наші ручки. |
Вказівними пальцями постукують пальцем. Піднімають руки вгору, роблять «Ліхтарики». Діти тупають ногами (ритм пришвидшується). Діти плескають долонями (ритм пришвидшується). |
- Які молодці!
Вос-ль: Діти, ялиночки то ми намалювали, тільки вони у нас сумні вийшли! Треба їх прикрасити - давайте намалюємо пальчиками - кульки різнокольорові!
- Ось тепер у нас ялинки ошатні, гарні. Молодці!
- Давайте нашій ялинці спаем пісеньку «Маленькій ялинці».
Читайте також: