Свіжі публікації




Безпосередньо освітня діяльність на тему:
«В гості до Ведмедика»

в 1 мл групі

Освітня область ФЕМП.

Програмовий зміст: Вчити дітей при порівнянні двох предметів виділяти параметри висоти (великий - маленький, високий - низький), ширини (широкий - вузький). Розвивати кількісні відносини (один - багато). Формувати просторово-образне мислення, закріпити колір, форму. Продовжувати розвивати мовлення дітей. Виховувати любов до навколишньої природи.

Активні слова: широкий, вузький, низький, високий (великий, маленький), один, багато, круг, куля, куб, квадрат.

Індивідуальна робота: слідкувати за відповідями дітей, допомогти прищепити прищіпки.

Матеріали: 1 широка смужка синього кольору. 1 коло, 1 куля (жовтого кольору). Прищіпки червоні. Великий будівельний матеріал (квадрат, куб, зеленого кольору). Банку з медом. Іграшки - мишко, рибка, квіти; дерево, пеньок, лист.

 

Хід заняття:

Діти входять в зал під музику.

Вихователь: Діти, подивіться, до нас прийшли гості. Давайте поздороваемся.

Діти: Здрастуйте.

Вихователь: Діти, до нас прийшов лист, від Ведмедика. Давайте прочитаємо. «Здрастуйте діточки, я хотів прийти до вас у гості, але дуже захворів»

- Ой, діти як шкода. А давайте ми самі провідаємо ведмедика і віднесемо йому меду. Нам потрібно пройти повз великого дерева, перейти через струмочок, а там і до Мишиного будинку недалеко.

Діти: Так!

Разом з дітьми йдемо, попереду дерево і пеньок.

Дидактична гра «Великий - Маленький»

Вихователь: Діти, дивіться, попереду стоїть дерево і пеньок. А хто мені скаже, яке у нас дерево? А пеньок?

Діти: Висока - велику, маленьке - низькою.

Вихователь: Правильно! Але, нам потрібно пройти повз великого дерева. Де воно?

Діти показують на дерево.

Вихователь: Молодці! Йдемо далі.

Йдемо далі під музику, попереду з'являється струмочок з синьою широкої тканини

Вихователь: Хлопці подивіться, ось струмочок, Який він? Вузький чи широкий? А якого кольору?

Діти: Широкий, синій

Вихователь: Діти, а як нам перейти через струмочок

Діти дають різні відповіді.

Вихователь: Діти, подивіться, що тут у нас лежить.

Показую дітям куб і квадрат.

Діти: Куб, квадрат

Вихователь: А якого вони кольору?

Діти: Зеленого.

Вихователь: Правильно, давайте з них побудуємо міст. З квадратиків викладемо доріжку, а куби будуть поручнями.

Разом з дітьми будуємо міст.

Вихователь: Ось наш міст побудований, давайте перейдемо струмочок, тільки дуже акуратно.

Зупиняюся на мосту.

Вихователь: Діти дивіться рибки. Скільки рибок?

Діти: Один.

Вихователь: Молодці!

Переходимо міст.

Вихователь: Дивіться квіти, а скільки у нас квітів росте на галявині?

Діти: Багато.

Вихователь: Правильно! А ось і будиночок Ведмедика.

Підходимо до будиночка, хворий сидить мишко.

Вихователь: Ведмедик, ми прийшли до тебе в гості і принесли тобі меду.

Віддаю банку Мишкові.

Вихователь: Мишко каже вам всім спасибі. Діти, а давайте ми на пам'ять мишка залишимо сонечко, щоб йому було тепло, і щоб він нас згадував.

Дидактична гра «Подарунок для Ведмедика»

Вихователь: Хлопці подивіться, що у нас лежить на столі?

Діти: Куля, коло, прищіпки.

Вихователь Правильно, а якого кольору у нас кулю і коло? А прищіпки?

Діти: Жовті, червоні.

Вихователь: Молодці! А що ми з вами візьмемо для вироби сонечко. Куля чи коло?

При необхідності допомагаю.

Діти: Коло

Правильно, коло. Тому-що він плоский, а куля у нас круглий.

Тепер давайте візьмемо кожен з прищіпки і пристегнем їх до нашого кола.

Робимо сонечко.

Вихователь: Яке гарне сонечко у нас вийшло, давайте його повісимо ось сюди.

Вішаю сонечко.

Вихователь: Діти, Мишко каже нам спасибі і дарує частування

Діти: Спасибі.

Вихователь: А ще він запрошує нас до себе в гості. Ми обов'язково прийдемо. Адже ми тепер знаємо до тебе дорогу. Діти, що ми бачили, коли йшли до Мишка.

Разом з дітьми згадуємо що виділи.

Вихователь: Діти, давайте попрощаємося з Мишком і з нашими гостями і підемо в групу їсти частування.

Діти прощаються з гостями і з Мишком і йдуть в групу.



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.