|
Заняття у другій молодшій групі тема:
«Прикраса кокошника для російської красуні»
Тема: «Прикраса кокошника для російської красуні»
Мета:
- Продовжувати знайомити дітей з народно - прикладним мистецтвом.
- Продовжувати вчити дітей скачувати і наклеювати грудочки з паперу на силует.
- Розвивати творчу уяву, увагу.
- Виховувати естетичний смак.
Матеріал та обладнання: кокошник, клейстер, трафарети квітів, листочків, серветки, клейонки, тарілочки, гофрований папір, музичний супровід, сюрпризный момент - російська красуня в кокошнику.
Хід заняття.
Діти з групи піднімаються в кімнату казок. Там їх зустрічає російська красуня Марьюшка.
Вихователь - Здрастуй Марьюшка.
Марьюшка - Здрастуйте, діти.
Вихователь - Ой, а що це сталося з твоїм кокошником?
Марьюшка - Налетів сильний вітер і поніс всі квіти з мого кокошника. Допоможіть мені, будь ласка, повернути всі квіти!
Вихователь - Не хвилюйся Марьюшка ми тобі допоможемо. Правда, хлопці?
(діти - Так)
Вихователь - Ходімо з нами Марьюшка в нашу майстерню, де ми тобі прикрасимо твій кокошник новими кольорами.
Діти проходять в ізостудії і розсаджуються по місцях.
Вихователь - Сідай Марьюшка ось сюди, а кокошник твій давай сюди.
Вихователь - Діти, сьогодні ми будемо прикрашати Марьюшки кокошник.
Подивіться, що у вас лежить на столі.
(Відповіді дітей)
Вихователь - Сергію, що у тебе лежить в тарілочці?
(Відповідь дитини)
А якого кольору в тебе квіточка?
(Відповідь дитини)
Вихователь - Альона, якого кольору у тебе папір?
(Відповідь дитини)
Вихователь - Рома, а що у тебе лежить в тарілочці?
(Відповідь дитини)
Вихователь - Костя, яким кольором ти будеш прикрашати квіточку?
(Відповідь дитини)
Вихователь - Молодці, діти! Сьогодні ми прикрасимо різнобарвними квітами і листочками кокошник для Марьюшки. А спосіб я вам пропоную - це грудочки, який ви вже знаєте. Покажіть мені, як ви будете м'яти і катати грудочки.
(Діти повітрю показують)
Вихователь - А тепер що б наші пальчики були спритними і умілими потрібно провести розминку «Комарики»
Вихователь - Беріть трафарети квітів листочків і приступайте до роботи.
Включити музику і діти прикрашають квіти.
Протягом роботи підкликати дітей хто вже прикрасив і питати куди дитина хоче приклеїти свою квітку, допомогти дитині приклеїти прикрашений трафарет.
Вихователь - Ну йди подивись тепер який став твій кокошник, Марьюшка.
Марьюшка - Ой, який гарний краще колишнього став. Дякую вам діти велике.
Вихователь - А тепер нам пора йти в групу, там нас чекають іграшки.
Марьюшка проводжає дітей з кімнати казок.
Марьюшка - До побачення, діти!
Вихователь і діти прощаються з Мар'єчкою
Читайте також: