Свіжі публікації




Конспект інтегрованого заняття для другої молодшої групи «Чарівний валіза»

Мета: знайомити з потешками; розвивати інтонації, виразності мовлення, виховувати інтерес до усної народної творчості; закріплювати навички малювання круглих предметів, правильність тримати пензель.

Матеріал: чарівна валізка; іграшка ведмедик; чарівний мішечок з брязкальцями з нетрадиційного матеріалу; іграшка-мишка; сонечко; маски - шапочки огірочків за кількістю дітей і мишки; воскові мелочки; листочки-тарілочки.

Хід заняття:

Входить кіт з чарівним валізою. (Педагог в костюмі.)

Кіт: Здрастуйте, діти! Ви мене впізнали? Я - кіт Котофеевич. Поторкайте мою пухнасту шубку, у мене м'які лапки, а в лапках царапки. Я кіт не простий. А казковий. Люблю в гості ходити. Ось йшов, йшов та до вас у дитячий сад зайшов. А ви були любите? Я знаю, що діти люблять вірші дарувати. А я так люблю про себе, про кота, слухати.

Діти за бажанням розповідають віршики про кота.

Як у нашого кота

Шубка дуже хороша.

Як у котика вуса

Дивовижної краси!

Очі сміливі, зубки білі!

 

Котя, котенька, коток,

Котик сіренький лобок,

Прийди, котик, ночувати

Нашу деточку качати.

Вже як я тобі коту

За роботу заплачу

Дам шмат пирога,

Так глечик молока.

Їж, котик не криши

Більше, котик, не проси!

Кіт: Ви знаєте, куди я зараз ваші вірші-подаруночки заховаю? А у свій чарівний чемоданчик, я в нього всі подаруночки складаю.

Кіт намагається відкрити валізку, як звідти вилазить ведмежа і вмощується на кришці.

Мишко: здрастуйте, хлопці! Ой залежався я у валізі. Почув, що ви розмовляєте, і захотілося мені з вами потанцювати. Ви любите танцювати? А я вам щось приніс. Відкривайте швидше мішечок.

Діти відкривають мішечок і дістають брязкальця.

Дили-дили, дили-дили.

Брязкальця подарували.

У Микити, і у Ксюшки,

І у Ані брязкальця.

Звучить танцювальна музика і діти танцюють з ведмедем, трясучи брязкальцями.

Мишко: ну ось, потанцювали, а тепер я піду знову спати у валізку. ( іде)

Кіт: А зараз діти, відгадайте загадку.

Золоте яблучко

По небу котиться,

Всім, всім посміхається.

А промені, а промені

Осінь - дуже гарячі!

Діти: Це сонечко!

Кіт: Му-мур! Як стало світло і тепло. Хай сонечко нам світить.

А ви чуєте хтось шкребеться в моєму валізі. Давайте подивимося, хто це.

Відкривається валізу, з нього «вистрибує» мишка.

Кіт: а це моя казкова мишка. Ми з нею живемо дружно. Давайте її оживимо і пограємо з нею. Тільки для цього треба закрити очі і сказати чарівні слова:

1,2,3-

Мишка оживи!

Вихователь групи одягає маску-шапочку мишки і виходить до дітей.

Мишка: пі-пі-пі! Здрастуйте, діти!

Нудно мені у валізці лежати, я хочу з вами пограти. Я дуже люблю огірочки.

Кіт: А у мене у валізі як раз є такі. Вони перетворять всіх хлопців у огірочки.

Кіт дістає з валізи маски-шапочки огірочків і одягає всім хлопцям.

Рухлива гра:

Мишка займає місце в будиночку. Котик садить( присіли) огірочки на грядку. Огірочки ростуть (піднімаються вгору). І починають рух. А кіт примовляє:

Огуречик, огуречик,

Не ходи на той конечик-

Там мишка живе,

Тобі хвостик відгризе!

Всі діти тікають з останніми словами назад. Гра повторюється 2-3 рази.

Кіт: Ну от, пора огірочків знімати шапочки і перетворюватися у хлопців. Ой, і мишка моя знову стала іграшкою (прибирає її у валізу). Ви напевно втомилися, давайте трохи відпочинемо (всі лягають на килимок).

Наші ніжки втомилися,

Вони бігали, грали.

Очі закриваються,

Вії опускаються,

Очі відпочивають,

Дітки засинають.

Кіт: Очі відкриваються,

Діти прокидаються.

Мур-мур-мур! Мені дуже у вас подобається в гостях. От тільки їсти дуже хочеться. Я дуже люблю оладки, млинчики. Ой, так у вас тарілочки готові! Тільки на них нічого немає! Як же бути? Може бути, ви мені намалюєте оладки?

Діти крейдою малюють оладки.

А кіт ходить навколо нюхає, нахвалює і примовляє:

Лади мої, ладусі,

Пекли оладки.

Гарячі оладки,

Не хочуть сидіти в печі.

Оладки рум'яні,

З маслом, сметаною!

Ладушки-ладушки,

Смачні оладки!

Діти пригощають кота оладки і сам пригощає дітей цукерками.

 



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.