Свіжі публікації




Конспект НСД в першій молодшій групі за темою
«Покатай, конячка!»

Інтеграція освітніх галузей: «Пізнавальний розвиток» (формування цілісної картини світу), «Соціально-комунікативна», «Художньо-естетична творчість», «Фізичний розвиток».

Види дитячої діяльності: рухової, ігрова, комунікативна.

Мета: розвиток пізнавального інтересу до навколишнього світу, формування уявлення про такому домашню тварину як кінь.

Завдання:

Освітні: Сформувати уявлення про домашню тварину коні, як об'єкт навколишнього світу.

Розвиваючі: Розвивати розуміння мовлення, мислення, пам'ять, увагу, спостережливість.

Мовленнєві: Закріплювати правильну вимову звуків, розвивати інтонаційну виразність.

Виховні: Виховувати любов до домашніх тварин, емоційну чуйність і почуття співпереживання.

Матеріал та обладнання: іграшка Коник, дидактичні картки з зображенням тварин та їх дитинчат, комплекти на кожну дитину, що складаються з синього і червоного кружечків.

 

Зміст організованої діяльності дітей

I. Організаційний момент.

Діти розсідаються на стільцях півколом.

1. Ритміка: гра «Сонечко»

Ось як сонечко встає (повільно піднімають руки вгору)

Вище, вище, вище!

До ночі сонечко зайде (повільно опускають руки)

Нижче, нижче, нижче!

Добре, добре («ліхтарики»)

Сонечко сміється,

А під сонечком всім (плескають у долоні

Весело співається.

Сонце рано ранком піднімалась,

Студеною водою умывалось.

Протоптало сонечко сто доріжок!

Чому у сонечка стільки ніжок?

 

II. Основна частина.

1. Залучення уваги

Вихователь: Хлопці, чуєте, іго-го-го. Хто ж це там стукає і проситься до нас в гості (вислуховую відповіді дітей)

Вихователь: Так, діти, до нас прискакала конячка (вихователь тримає іграшку Конячку і розчісує їй гриву і при цьому читає напам'ять сихотворение А Барто «Конячка»

Я люблю свою конячку,

Причешу їй шерсть гладко.

Гребінцем разглажу хвостик

І поїду верхи в гості.

Діти «сідають» на своїх лашадок і скачуть, імітуючи рухи і звуки (цокіт копит коня по асфальту під музику і пісню «Я конячка давня...)

2. Бесіда.

- А у коня є дитина?

- А як його звуть? (відповіді дітей)

Вихователь виставляє на фланелеграф дидактичні картки з зображенням Коня і Лоша і вимовляє чотиривірш:

Лоша спостерігає

Мама вітер обганяє.

Їсть він задумливо сіно,

От би вирости миттєво!

3. «Станемо, ставаймо в коло». Рухлива гра на закріплення назв домашніх тварин.

Встанемо, ставаймо в коло!

Хто виходить на лужок?

Тепер ми не хлопці,

Тепер ми всі Телята! Му-Му-му! (Розбігаються)

/або тепер ми всі Щенята, Ягнята, Котенята. Тепер ми Поросята, Лошата/

Мама Корова (або тато Бик) кличе вас їсти!

/або мама Кінь, тато Кінь кличе вас їсти/

Діти збираються в гурток, повторюємо гру з новими персонажами.

4. Дидактична гра «Будь уважним»

Хід:

Вихователь: у мене різні картинки, якщо я покажу картинку, де намальована тварина, ви повинні покричати так, як кричить вона, і підняти синій кружок. Якщо я покажу іграшку, ви піднімаєте червоний кружок і називаєте іграшку.

5. Рефлексія.

- Хлопці, хто до нас приходив в гості?

Вихователь озвучує російську народну пісеньку «Кінь», а діти по ходу разом з вихователем вимовляти звукосполучення «бряк-бряк-бряк» і «звяк-звяк - звяк!»

Ходить кінь по бережку,

Вороний по зеленому.

Він головушкой помахує,

Чорної гривушкой трусить,

Золотою вуздечкою побрякивает.

Всі колечушки-бряк, бряк, бряк!

Золоті вони - звяк, звяк, звяк!



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.