|
Конспект безпосередньо - освітньої діяльності в підготовчій до школи групі. Освітня область «Комунікація».
Тема: «Весела подорож»
(Інтеграція освітніх галузей: «Комунікація»; «Пізнання»; «Музика»)
Мета: навчання дітей старшого дошкільного віку англійської мови.
Завдання:
1) навчальні:
- навчити дітей працювати з піктограмами самостійно (навчання схемочтению);
- формувати елементарні навички зв'язного мовлення англійською мовою;
2) розвиваючі:
- розвивати фонематичний аналіз;
- закріплювати раніше вивчені мовні зразки (I like a bear. I have got a cat. It is white.);
- закріпити пройдений лексико-граматичний матеріал за темами «Різнобарвна мозаїка», «Тварини зоопарку», «Весела зарядка» (назви кольору, диких і домашніх тварин, дієслова-руху);
- розвивати пізнавальний інтерес у дітей;
- продовжувати формування мотивації до вивчення англійської мови;
- вдосконалювати звуковимову та інтонаційну оформлення мови, мовне чуття у дітей;
- активізувати розумову діяльність;
- розвивати увагу, уяву;
- тренувати здатність до здогаду і сприйняття;
3) виховні:
- виховувати прагнення дітей самостійно і колективно виконувати завдання,
- виховувати цілеспрямованість і допитливість.
Лексичний та граматичний матеріал:
Кольори: black, blue, green, orange, red, white,
Yellow, grey, brown, pink, violet,
What colour is it? It is red.
I have a dog( a bear...)
Назви тварин: a fox, a mouse, a parrot,
a bear, a monkey, a cat, a dog, a squirrel, a hear.
Рахунок 1-15
Піктограми: I can skip, hop, run, sleep, jump.
Обладнання: мультимедійне обладнання, магнітна дошка, набір сніжинок для рахунку, конверт з розрізними картинками на кожну дитину, піктограми (піктографічні листи), кольорові кулі, м'яч.
Хід безпосередньо-освітньої діяльності
1. Організаційний момент
Педагог: Hello! I am glad to see you!
Діти: Hello! I am glad to see you too!
Педагог: - Good morning.
- Good morning.
- I am glad to see you!
Діти: - We are glad to see you too!
Педагог: Давайте познайомимося! Але спочатку пограємо в «Повторюшки». (слайд гномик) - let's play the game «Повторюшки!» Ви знаєте, хто такі Повторюшки? Це маленькі гномики з величезними вухами. Вони уважно прислухаються до всього навколо і тому всі повторюють. Ну-ка, повторюшки, приготували свої вушка! (Прикладіть долоні з розчепіреними пальцями до вух, діти повторюють за ним.) [ai], [mai], [ei], [nei], [neim], [neim iz], [mai neim iz]. Яка фраза у нас вийшла?
Діти: My name's...
Педагог: Я буду кидати вам м'яч, а ви ловіть і говорите, як вас звуть.
Гра «What is your name?»
Педагог: -«A ви хочете дізнатися, як мене звуть? Тоді запитайте по-англійськи! Але спочатку пограємо!» Уявіть, що ви - величезні риби, які лежать на дні моря і пускають величезні бульбашки [wo] - [wo] Губки трубочкою! Міхур зростає, (руками зображує зростаючий міхур, діти повторюють за ним) росте ... і лопається [ts] (при цьому звуці руки різко розходяться в різні сторони). Ви кого питаєте? (озирається навкруги) Мене? Тоді покажіть ручками: Your name!" - "Your name"-
Діти:- "what's your name?" - "What's your name?" (хором) -
Педагог: - “My name's Олена Джумберовна.
2. Основна частина.
Педагог: Хлопці, а ви знаєте хто такі мандрівники? (Відповіді дітей)
А ви любите подорожувати? Тоді я вас запрошую, здійснити захоплюючу подорож. А підемо ми з вами на веселому чарівному поїзді! (слайд поїзд з музикою) чарівний Поїзд, і що б він поїхав, треба сказати, заклинання. І так поїхали. Чарівні слова:
1-2-3 - HOP (діти підстрибують)
1-2-3-STOP (зупинилися) - повтор 3 рази під музику.
Педагог: А ось і перша зупинка - «ZOO».ЗООПАРК (слайд зоопарк порожній)
- Це чарівний зоопарк. Що б тут побачити тварин, треба спочатку відгадати про них загадки.
1.Мишка ходить клишоногий ледве-ледве.
Мишко, ведмедик по-англійськи ... bear.(фото на слайді)
2 .досить довгий повідець,
У моєї собаки, dog.
Повідець в руці тримаю,
А її не знаходжу.
В ставок без попиту поринула, і задоволена повернулася (фото на слайді)
3. Кіт з'їв мій вчора омлет,
Він злодюжка, цей ... cat. (фото на слайді)
4. Хитрий погляд і рудий хвіст.
Хто це? Лисиця, fox. (фото на слайді)
Педагог: Very well! Впоралися із завданням! А ось наступні тварини залишили нам лист про себе. Робота на дошці з піктограмами.
1. I am red. I am
I can hop. I
I like nuts. I
(фото на слайді)
Педагог: Хлопці, ви здогадалися хто це? Who is this? It is a squirrel.
І ще одна загадка
2. I am white. I am
I can run. I
I like carrot. I
(фото на слайді)
Педагог: Хлопці, ви здогадалися хто це? Who is this? It is a hear. Good of you.
А ось ще одна мешканка зоопарку. Давай ті про неї ми самі складемо лист загадку. (фото на слайді) Who is this? It is a mouse.
Самостійна робота дітей.
I am grey. I am
I can hop. I
I like cheese. I
Педагог: Well done! Thank you! Впоралися з завданням. Хлопці, в зоопарку я фотографувала тварин. Але пустуха a monkey мавпочка розірвала всі мої знімки, допоможіть мені зібрати з шматочків цілі фотографії.
Help me, please. Open the covers. Make the picture (photos) from the parts. Відкрийте конверти. Складіть картинку (фотографію) з частин. І дайте відповідь мені на запитання - What have you got?
Відповіді дітей: I have got a fox. Good. That's right.
(Діти збирають картинку із зображенням тварини по частинах).
Молодці, і з цим завданням ви впоралися.(слайд з папугами) - Look here.
Педагог: Who is this? Хто це?
Діти: It is a parrot. Це папуга.
Педагог: How many parrots are there? А скільки папуг?
Діти: There two parrots. Два папуги.
Педагог: Kids, let's play with parrots. Давайте пограємо з папугами.
Пальчикова гімнастика "Two parrots"
There were two parrots
Sitting on the wall
One named PETER,
The other named PAUL,
Flay away PETER,
Flay away PAUL,
Come back PETER, Come back PAUL.
Педагог: Ось ми і познайомилися з тваринами зоопарку. Вирушаємо далі в дорогу (слайд паровозик з музикою.) І друга зупинка «Merry count» - Веселий рахунок (слайд з цифрами).
Kids, look here. What is it? Do you now? Хлопці, подивіться, що це. Ви знаєте? It is a криву. There are many snowflakes on the blackboard. Це сніжинки, їх так багато на дошці. Let's count our snowlakes. Давайте порахуємо наші сніжинки. (рахунок, робота з магнітною дошкою)
Педагог: Well done! Thank you! А тепер нехай відпочинуть наші очі, гляньте, який веселий танець приготували нам сніжинки. (слайд сніжинка) Физминутка для очей.
Педагог: Хлопці, а ви знаєте хто у сніжинки друг? - сніговик. (слайд сніговик) let's play with our snowmen. Давайте пограємо зі сніговиком.
Гра «Snowman»
Once there was a snowman, snowman, snowman,-2р
Once there was a snowman - tall, tall, tall,
In the san he melted, melted, melted,
In the san he melted-small, small, small.
Педагог: Good of you! Вирушаємо далі подорожувати.(слайд паровозик з музикою)
Наступна зупинка « Rainbow» -Різнобарвна. Look, I have a present for you! У мене є подарунок для вас. I have many balloons. У мене є кульки. What colour do you like? Який колір вам подобається? (відповіді дітей - I like green)
В знак нашої дружби я дарую вам ці кульки.
Педагог: Ось і закінчилось наше незвичайне подорож. Do you like our journey? Вам сподобалася подорож? Дуже добре. Very good. But our lesson is over. І ви отримуєте медалі за свою кмітливість, кмітливість. And now it's time to say "Good bye". Show me your hands.
Good bye
Good bye, good bye, my doll.
Good bye, good bye, you all.
Педагог: See you later.
Читайте також: