|
Конспект заняття «Купання ляльки Тані»
Додаток до роботи: «Здоровьесберегающая діяльність ДНЗ компенсуючого виду як умова психолого-педагогічного супроводу дошкільників з порушеннями слуху»
Програмовий зміст: закріпити знання про особисту гігієну; розвивати самостійність; залучити до здорового способу життя; виховувати бажання допомагати один одному.
Програмне зміст: Лялька Таня, вода, рушник, мило, дзеркало, гребінець, панно з картинками.
Словник: будемо займатися, будемо купати Таню, вода, рушник, мило, дзеркало, гребінець, імена дітей.
Хід заняття:
Вихователь: діти, подивіться, хто до нас прийшов?
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: правильно. Лялька. Звати її Таня. Лялька Таня впала, замаралась.
Які частини тіла вона замарала?
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: Таня, покажи нам обличчя. Діти воно брудне?
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: Таня, покажи нам руки. Діти вони брудні?
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: Таня, покажи нам руки. Діти вони брудні?
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: Таня, покажи нам ноги. Діти вони брудні?
Треба її спокутувати. Давайте допоможемо.
Бруд - дуже небезпечна для здоров'я!
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: згадаймо, що для цього нам необхідно.
Діти: відповіді дітей.
Вихователь: правильно.Посмотрите на картинки воду, мило, рушник, таз, гребінець.
Вихователь і діти: наливають у таз води, роздягають ляльку, акуратно миють.
Примовляють:
Ай, лади, лади, лади
Не боїмося ми води.
Потім витирають Таню рушником. Одягають і причісують.
Вихователь: хлопці молодці, ви зробили добрий вчинок, допомогли Тані стати чистою, красивою. Це все тому, що ви можете доглядати не тільки за собою, але і допомогти іншим.
Таня говорить вам спасибі і поки що.
Діти: прощаються (поки).
Читайте також: