Свіжі публікації




Конспект безпосередній освітньої діяльності по звуковій культурі у 2-ій молодшій групі
«Бабуся-загадушка»

Цілі:

  • Розвивати фонематичний слух дітей, управління своєю артикуляцією.
  • Вправляти в звуконаслідування.
  • Розвивати інтелект дітей, виховувати допитливість.
  • Розвивати інтонаційну виразність.

 

Хід заняття:

Здрастуйте, діти! Мене звуть Бабуся - Загадушка

Я прийшла сьогодні до вас пограти, та загадати загадки. А принесла я вам дуже цікаві книжки.

Летять гуси високо летять, перемовляються між собою: ГА - ГА - ГА, ГА - ГА - ГА. Як вони розмовляють? (відповіді дітей).

«Які ми молодці», кажуть гуси, вкрали хлопчика Ванюшку.

Баба - Яга тепер нас похвалить.

«Діти, а яка це казка?» (відповіді дітей) - а що сталося далі? Хто врятував Ванюшку? А хто ще допомагав рятувати його? (Піч, Яблунька, Річка, Мишка.) Показую книжку.

А ось ведмідь з коробом. Збирається сісти на пеньок і з'їсти пиріжок. Він з якої казки? (Відповіді дітей) Звідки у медведяпирожки? (Відповіді.) З'їв він пиріжки чи ні? А що сказала йому Маша? (відповіді.)

«Правильно, Маша сказала - «Не сідай на пеньок, не їж пиріжок, неси дідусеві, неси бабусі».

Не з'їв ведмідь пиріжок, встав і пішов далі. А покажіть мені ваші ніжки. Так, ніжки у вас маленькі, а бігають швидко.

Давайте побігаємо з вами і будемо говорити «Маленькі ніжки бігли по доріжці» (2 - 3 рази)

Діти, а у ведмедя які ноги? (Правильно, великі.)

Покажіть, як великі ноги йдуть по дорозі. (Діти показують, як іде ведмідь.)

Бабуся - Загадушка показує наступну книжку і декламує: «Їхали ведмеді на велосипеді, а за ними кіт задом наперед...» -це якась казка? Як вона називається? - Правильно

«Тараканище» А давайте ми з вами теж будемо кататися на велосипеді. А спочатку накачаем шини насосом.

(Імітуємо насос з - з-з, с - с-с.) Виявляється в шині маленька дірочка і повітря виходить ш - ш - ш, ш - ш - ш.

Давайте заклеїмо шину і поїдемо. Діти разом з Бабусею - Загадушкой їздять на уявних велосипедах.

«Ох, втомилася я вже кататися. Ще я вам принесла цікаві вірші, але вони написані не до кінця. Давайте я вам буду їх читати, а кінець ви мені підкажіть?

(Проводиться словесна гра «Підкажи слівце»)

 

1. Подарували нам іграшки,

Цілий день стріляли .... гармати.

 

2. Я сьогодні рано вранці

Умивався з - під ....крана.

 

3. Причепившись до задньої шини

Мишко їде на....машині.

 

4. Впустила шишку білка,

Шишка стукнула .....зайченятко.

 

5. Часто до озера напитися

Ходить руда ....лисиця.

 

6. Для пташенят і для звірят

Теж потрібен дитячий....сад.

 

Правильно, молодці діти, ви просто справжні поети, допомогли мені прочитати вірші.

А ще діти, я знаю одну дуже хорошу скоромовку, послухайте:

«Моркву труть на тертці РАЮ І ЄГОРКА»

А тепер давайте скажемо її разом швидко, швидко скажімо.

А зараз давайте скажемо її голосно - голосно.

А тепер тихо - тихо.

Хлопці, а хто хоче сказати цю скоромовку?

Молодці. Діти! Мені дуже сподобалось у вас, ви так добре грали і загадки мої відгадували, а тепер мені пора йти в інший садок, до інших ребяткам.

А вам я дарую ваші улюблені книжки, нехай вихователі вам їх шанують. До побачення, діти!



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.