Свіжі публікації




Спільна діяльність вихователя з дітьми з 2 до 3 років (перша молодша група) з екології з елементами ізо - діяльності і здоров'я зберігаючих технологій
«На лісовій галявині»

Цілі:

1. формувати у дітей навички обстеження об'єктів;

2. закріплювати екологічні уявлення: знайомити дітей з зміною забарвлення у тварин взимку і влітку.

3. розвивати ізо - навики: малювати способом примакивания пальців до аркуша паперу;

4. розвивати тактильні відчуття;

5. збагачувати словниковий запас дітей, викликати позитивні емоції, інтерес до заняття.

Матеріали: іграшка співоча велика «Зайчик», маленькі зайченята за кількістю дітей, ватман (тонований в блакитний колір), фарба біла, піднос зі снігом, сніжинки, великі і маленькі ялинки, музична доріжка, запис вітру та хуртовини.

 

Хід заняття

Вихователь:

Хлопці, ходімо зі мною погуляємо по зимовому лісі.

Подивіться, тут вже хтось ходив, на доріжці залишилися сліди. Давайте підемо по доріжці і подивимося, куди вона нас приведе.

(Підходимо по доріжці до ялинки, за нею захований зайчик.)

Вихователь:

Ой, за ялинкою хтось сховався. Давайте я подивлюся. Хлопці, а чий це хвостик біленький і пухнастий?

(Показую хвостик.)

Вихователь:

Не впізнали? А чиї це вушка довгі? Правильно це зайчик сховався під ялинкою.

Взимку білий,

Влітку сірий.

Стрибає спритно,

Любить морквину.

Физкульминутка (фоном музика)

Вихователь:

Давайте з зайчиком поскаче.

Зайці скачуть

Скок-скок-скок

Так на біленький сніжок

Присідають, слухають

Не йде вовк.

Раз - зігнуться, розігнуться

Два нагнутся, потягнуться.

Три - в долоні три бавовни

Головою три кивки.

Раптом в лісі майнула тінь

Зайчика сховалися за пень.

Ой, молодці, які.

(Фоном музика вітер, завірюха. На окремому столі представлена «полянка»: в центрі піднос зі снігом, навколо стоять маленькі ялиночки, біля ялинок лежать сніжки з вати.)

Вихователь:

А тепер, давайте, подивимося, де ж зайчик гуляв. Ах, яка полянка красива. Вся в снігу, а сніг поторкайте який холодний. Ой, ручки наші замерзли, давайте їх зігріємо.

(Трьом ручки один про одного.)

Вихователь:

Ялинок - багато. Вітер шумить, чуєте? Ой, всі сліди зайчика замело снігом. Як же його знайдуть друзі? Давайте, підемо і намалюємо його сліди.

(На окремому столі лежить тонований ватман. На підносі приготовані чашечки з білою фарбою, вологі серветки. Йдемо малювати. Малюємо пальчиками.)

Вихователь:

Ах, хлопці, які ви молодці. Багато слідів намалювали. Тепер нас зайчики обов'язково знайдуть. Чуєте скок-скок. Зайчики прискакали.

(На окремому «заметі» стоять зайчики за кількістю дітей, прикриті білою серветкою. Відкриваю захованих зайчиків.)

Вихователь:

Вони дуже раді, що знайшли один одного і хочуть з вами потанцювати.

(Танцюємо.)

Вихователь:

А тепер хлопці давайте покажемо зайчикам наш дитячий садок.



Читайте також:





© Vihovateli.com.ua 2014 - сайт для вихователів дитячих садків.